default_mobilelogo

Producent mięsa i elementów z polskiej wieprzowiny Michna Meat rozszerza swoją działalność handlową w Polsce i za granicą. Nasze produkty kierujemy głównie do odbiorców krajowych. Dostrzegając jednak możliwość rozwoju firmy i zwiększenia produkcji postanowiliśmy wysyłać nasze wyroby do krajów unijnych, a także na inne kontynenty. 

Eksport wieprzowiny

Zajmujemy się eksportem wieprzowiny do odbiorców poza naszymi granicami. Wysyłamy do firm zagranicznych najwyższej jakości mięso i elementy wieprzowe, a w szczególności głowiznę wieprzową. Zapotrzebowanie na nasze wyroby w krajach zachodniej Europy, jak również w krajach azjatyckich pozwala nam na stały eksport mięsa wieprzowego i tym samym daje dodatkowe zyski, które możemy wykorzystać do rozbudowy potencjału naszej firmy. 

Import wieprzowiny

W związku ze zmniejszeniem się pogłowia świń w naszym kraju, wielu producentów mięsa wieprzowego zmuszona była do importu wieprzowiny. Tym samym, ostatnio znacznie wzrósł import wieprzowiny i żywych zwierząt zza granicy. Aby sprostać potrzebom rynku i wywiązać się z zobowiązań postanowiliśmy uzupełniać dostawy surowca z innych krajów.

Możliwość importu i eksportu pozwala nam na regulowanie zapotrzebowania, zarówno na dostawę surowca, jak i sprzedaży produktów gotowych.

Jako dynamicznie rozwijający się dostawca wieprzowiny na polski rynek przykładamy najwyższą wagę do jakości produktów oraz wysokich standardów obsługi klientów. Zajmujemy się dostarczaniem wieprzowiny do sklepów oraz firm gastronomicznych.

Najwyższej jakości głowizny

Głowizna wieprzowa to od dawna doceniana część, której niemal wszystkie elementy wykorzystywane są w kulinariach i przetwórstwie mięsnym. Głowizna wieprzowa jest mięsem często wykorzystywanym w tradycyjnej kuchni polskiej. Jest to mięso otrzymywane po oddzieleniu od głowy zwierzęcia wszystkich nadających się użytku kulinarnego elementów, takich jak uszy, policzki, wargi czy noski. Z głowizny można przygotować wiele atrakcyjnych i oryginalnych wyrobów i dań. Często używa jej się do produkcji salcesonów oraz różnego typu galaret mięsno-warzywnych. Znakomicie nadaje się też do przygotowania wywarów. 

Sprzedajemy wieprzowinę do sklepów w postaci mięsa wieprzowego drobnego, mięsa skroniowego oraz mięsa z głów wieprzowych. Są to pełnowartościowe produkty, które można wykorzystać do celów kulinarnych. Oferujemy podgardla wieprzowe, doskonale nadające się do przygotowania wędlin, pasztetów i wielu potraw. Wędzone podgardle wieprzowe to dla wielu amatorów wieprzowiny ceniony dodatek do jajecznicy lub do zasmażek. Oferujemy policzki wieprzowe, które coraz częściej goszczą w menu najlepszych restauracji nie tylko w Polsce. Sprzedajemy także inne elementy wieprzowe, takie jak uszy, noski, wąsy i wargi oraz skóry i maski wieprzowe.

Zapraszamy sklepy i sieci handlowe oraz firmy cateringowe i gastronomiczne do współpracy za naszą firmą. Zapewniamy wyroby świeże i mrożone najwyższej jakości, pochodzące od najlepszych producentów wieprzowiny w kraju. 

Below we present our pork products.

 Michna Meat Sp. z o.o. Sp. k.

83-130 PelplinRopuchy, Podgórna 8

Te. 0048 58 536 12 56 

 

WARGA WIEPRZOWA