default_mobilelogo

Jako dynamicznie rozwijający się dostawca wieprzowiny na polski rynek przykładamy najwyższą wagę do jakości produktów oraz wysokich standardów obsługi klientów. Zajmujemy się dostarczaniem wieprzowiny do sklepów oraz firm gastronomicznych.

Najwyższej jakości głowizny

Głowizna wieprzowa to od dawna doceniana część, której niemal wszystkie elementy wykorzystywane są w kulinariach i przetwórstwie mięsnym. Głowizna wieprzowa jest mięsem często wykorzystywanym w tradycyjnej kuchni polskiej. Jest to mięso otrzymywane po oddzieleniu od głowy zwierzęcia wszystkich nadających się użytku kulinarnego elementów, takich jak uszy, policzki, wargi czy noski. Z głowizny można przygotować wiele atrakcyjnych i oryginalnych wyrobów i dań. Często używa jej się do produkcji salcesonów oraz różnego typu galaret mięsno-warzywnych. Znakomicie nadaje się też do przygotowania wywarów. 

Sprzedajemy wieprzowinę do sklepów w postaci mięsa wieprzowego drobnego, mięsa skroniowego oraz mięsa z głów wieprzowych. Są to pełnowartościowe produkty, które można wykorzystać do celów kulinarnych. Oferujemy podgardla wieprzowe, doskonale nadające się do przygotowania wędlin, pasztetów i wielu potraw. Wędzone podgardle wieprzowe to dla wielu amatorów wieprzowiny ceniony dodatek do jajecznicy lub do zasmażek. Oferujemy policzki wieprzowe, które coraz częściej goszczą w menu najlepszych restauracji nie tylko w Polsce. Sprzedajemy także inne elementy wieprzowe, takie jak uszy, noski, wąsy i wargi oraz skóry i maski wieprzowe.

Zapraszamy sklepy i sieci handlowe oraz firmy cateringowe i gastronomiczne do współpracy za naszą firmą. Zapewniamy wyroby świeże i mrożone najwyższej jakości, pochodzące od najlepszych producentów wieprzowiny w kraju.